چاپ : سه شنبه، 28 فروردين 1403 ساعت 08:35
http://guilanhim.ir/?post=2822
قابل توجه فعالان صنعتی در سه گروه ماشین‌کاری صنعتی، طراحی مهندسی و جوشکاری؛نخستین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران برگزار می‌شود| 30 دی ماه آخرین مهلت ثبت نام| دریافت آیین نامه و لینک مستقیم ثبت نام
کشوری -

نخستین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران ویژه شاغلان بنگاه‌های اقتصادی در سه گروه ماشین‌کاری صنعتی، طراحی مهندسی و جوشکاری در بهمن‌ماه سال جاری برگزار می شود و متقاضیان تا سی ام دی ماه فرصت دارند با ارائه مستندات خود در این رویداد شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت گیلان؛ این مسابقات در سه گروه ماشین‌کاری صنعتی، طراحی مهندسی و جوشکاری برگزار می‌شود. رشته‌های تراشکاری یونیورسال، فرزکاری یونیورسال، تراشکاری CNC و فرزکاری CNC در گروه ماشین‌کاری صنعتی، رشته‌های جوشکاری SMA، جوشکاری با گاز محافظ CO۲ و جوشکاری با گاز محافظ آرگون در گروه جوشکاری و رشته‌های طراحی قطعات صنعتی به کمک نرم افزار SOLIDWORKS، طراحی قطعات صنعتی به کمک نرم افزارCATIA  و برنامه‌نویسی PLC در گروه مهندسی از رشته‌های این دوره از مسابقات است.

گفتنی است هیچگونه محدودیتی برای معرفی تیم در این ۱۰ رشته مسابقات برای بنگاه‌های اقتصادی وجود ندارد و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند تا 30 دی ماه ثبت نام کنند. 

شایان ذکر است شناسایی و کشف استعدادهای برتر مهارتی، ایجاد نشاط در جامعه کارگری و تغییرات مثبت رفتاری، افزایش بهره‌وری و کارآیی تحرک اجتماعی، پیشرفت شغلی، گسترش خلاقیت و نوآوری، کسب و انتقال تجربه و آشنایی با استانداردهای جدید مهارت از اهداف برگزاری این مسابقات است.

گفتنی است مسابقات ملی مهارت کارگران بر اساس استانداردهای بین المللی به صورت سالانه برگزار می‌شود. بنگاه‌های اقتصادی حامی این رویداد می‌توانند از امتیازات ماده ۶ آیین نامه اجرایی قانون نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (مصوب مرداد هیات وزیران) بهره‌مند شوند.

اعطای مدال طلا، نقره و برنز به همراه جوایز نفیس به نفرات اول تا سوم هر رشته، از برگزیدگان مسابقات ملی مهارت کارگران از برنامه های این مسابقه است همچنین  برای برگزیدگان، کارت مربی‌گری و آزمون‌گری فنی و حرفه‌ای و گواهینامه حضور در مسابقات صادر خواهد شد.

 

دریافت آیین نامه

**********

لینک مستقیم ثبت نام

**********

 

سه شنبه، 20 دی 1401 ساعت 11:47