چاپ : چهار شنبه، 29 دی 1400 ساعت 20:35
http://guilanhim.ir/?post=2715
سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان گیلان برگزار می شود| ثبت نام
کشوری -

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد : ثبت نام سی و سومین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌ های کار و واحد نمونه از سه شنبه 27 مهر ماه آغاز می شود.

عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اعلام این خبر افزود: کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان می توانند از روز سه شنبه 27 مهرماه تا روز چهارشنبه 26 آبان ماه با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد : با توجه به نام گذاری سال‌ جاری از سوی مقام معظم رهبری، به عنوان سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" جشنواره امتنان همانند سال های گذشته با شعار سال و با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان یادآور شد: ایجاد فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه؛ ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌ های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر از مهمترین اهداف برگزاری سی و سومین جشنواره امتنان است.

شنبه، 15 آبان 1400 ساعت 10:23