چاپ : چهار شنبه، 2 فروردين 1402 ساعت 15:27
http://guilanhim.ir/?post=2598
ضرورت تدوین استانداردها در زنجیره تامین واحدهای های بزرگ صنعتی/ فرصتی برای گسترش همکاری های فنآورانه SME ها با صنایع بزرگ آب و برق کشور
قوانین و مقررات -

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرکت‌های کوچک و متوسط (SME ها) با تدوین استانداردها، در زنجیره تأمین واحدهای بزرگ، می‌توانند کار خود را بهتر عملیاتی کنند.

محسن صالحی نیا در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌ نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با وزارت نیرو افزود: این همکاری‌ها نتیجه یک‌سری تعامل‌ها بود که در آن مقطع شکل گرفت.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با یادآوری توانمندی وزارت نیرو در زمینه ساخت نیروگاه تصریح کرد: کشور در زمینه ساخت نیروگاه‌ به توانمندی های بسیار خوبی دست یافته و حرف برای گفتن دارد.

صالحی نیا اضافه کرد: این تفاهم‌ نامه در زمینه‌های مختلفی از جمله تدوین استانداردها، بسیاری از ظرفیت‌ها را می‌تواند فعال کند و مسلماً شرکت‌های کوچک و متوسط (SME ها) با تدوین استانداردها، در زنجیره تأمین واحدهای بزرگ، می‌توانند کار خود را بهتر عملیاتی کنند

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به پیش بینی شرایط همکاری‌های آموزشی و تحقیقاتی در چارچوب این تفاهم ‌نامه، ادامه داد: این‌ موارد اقدام‌های خیلی خوب و متحولانه‌ای است که در این ارتباط می‌تواند بیشتر کمک کند و لازم است این زیرساخت‌ها را بتوانیم با هم پیش برده و شرکت‌ها را در زنجیره تأمین مالی مناسب قرار دهیم.

صالحی‌نیا تصریح کرد: این تفاهم ‌نامه فرصتی برای گسترش همکاری های فنآورانه SME ها با صنایع بزرگ آب و برق کشور است و می‌طلبد با تلاش بیشتر نیازهای همدیگر را شناسایی و در جهات پژوهشی و توانمند سازی به‌کار گیریم.

دوشنبه، 21 مهر 1399 ساعت 08:04