چاپ : دوشنبه، 10 آذر 1399 ساعت 21:05
http://guilanhim.ir/?post=2576
تاکید بر گسترش مبادلات تجاری گیلان و آستاراخان
قوانین و مقررات -

رئیس اتاق بازرگانی گیلان خواستار افزایش مبادلات تجار با آستراخان روسیه شد.

در ارتباط تصویری روسای اتاق های بازرگانی و گمرکات گیلان و آستراخان هادی تیزهوش تابان با اشاره به اینکه در اوج شیوع ویروس کرونا مرز زمینی آستارا فعال بوده و مبادلات تجاری بین گیلان و آستراخان روسیه و کشورهای حاشیه خزر به طور مدام انجام می شد، گفت: آمارها نشان می دهد که در این مدت مبادلات تجاری بین آستراخان و برخی کشورهای اوراسیا افزایش هم داشته است.

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه همچنین به ظرفیت های خوب ریلی دریایی و زمینی گیلان در صدور محصولات داخلی، ابراز امیدواری کرد و گفت: در آینده نزدیک شاهد مبادلات تجاری از طریق خط هوایی باشیم.

کریدور سبز فرصتی مناسب برای گسترش مبادلات تجاری است

ابوالقاسم یوسفی نژاد ناظر گمرکات گیلان با اشاره  به توان زیر ساخت های گیلان در تخلیه و بارگیری کالا ها گفت: توافقنامه کریدور شمال جنوب موسوم به کریدور سبز فرصتی مناسب برای گسترش مبادلات تجاری بین گیلان و آستراخان و کشورهای حاشیه خزر است.

 روابط تجاری گیلان و آستراخان رو به رشد است

خانم تاتیانا شاتیه یوا رئیس اتاق بازرگانی و صنعت آستراخان روسیه هم  روابط میان دو استان گیلان و آستراخان را دوستانه و رو به رشد دانست و خواستار گسترش روابط و افزیش مبادلات اقتصادی و تجاری بین دو استان گیلان و آستراخان روسیه شد.

یک شنبه، 23 شهريور 1399 ساعت 07:49