سومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه‌ با جامعه و صنعت برگزار می شود

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای سیاست‌ها و اقدامات به منظور توسعه ارتباط دانشگاه‌ها با جامعه و صنعت اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان "سومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" همزمان با هفته پژوهش نموده است.

دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قصد دارد در راستای تقویت ارتباط دانشگاه ها با بخش های مختلف جامعه و صنعت و در راستای بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه در ارائه ایده‌ها و راهکارهای نو در برقراری ارتباط موثر میان دانشگاه و جامعه، همزمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اقدام به برگزاری رویداد ایده‌های برتر با موضوع ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت نماید.

این رویداد با هدف شناسایی و تقدیر از ایده‌ها و الگوهای نوین در توسعه و تسهیل ارتباط دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری با جامعه و صنعت برگزار می شود و ایده‌های نوین و برگزیده در این رویداد می توانند در بهبود همکاری‌های بین مراکز علمی و اجرایی موثر واقع شده و بنا به فراخور امکانات و زیرساخت‌های موجود، در دستور کار جهت اجرایی شدن قرار خواهند گرفت.

گفتنی است ابتدا شرکت‌کنندگان محترم خلاصه ایده خود را در فرم اطلاعات ایده سومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت وارد می‌نمایند. پس از بررسی و داوری اولیه، از ایده‌‌های منتخب جهت شرکت در رویداد دعوت به عمل خواهد آمد. در روز برگزاری رویداد، ایده‌ها توسط هیات داوران مورد ارزیابی قرار می گیرد و در نهایت از ایده های برتر تقدیر بعمل آمده و تا حد امکان برای اجرایی‌سازی آن‌ها برنامه‌ریزی خواهد گردید.

لازم به ذکر است برای ارسال فایل وورد اثر خود از طریق ایمیل حتماً محور اصلی و موضوع ایمیل: (سومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین) را مشخص نمایید.

مهلت ارسال ایده ها: 20 آبان 1400

زمان برگزاری رویداد: آذر ماه 1400

ارسال ایده ها به نشانی: industry@msrt.ir

اطلاعات و توضیحات تکمیلی: https://industry.msrt.ir/fa

فرم راهنمای نگارش ایده سومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت

 

چهار شنبه، 12 آبان 1400 17:06
نظرات
نام:  نظر: 

قوانین ارسال

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده خواهد شد
ایمیل: 
متن زیر را در کادر کنار آن وارد کنید
* تماس با ما

آدرس:گیلان- رشت- بلوار امام خمینی- کوچه دانشگاه پیام نور- جنب ناحیه کارگاهی سپیدرود رشت- ساختمان کسب و کار

تلفکس :33721349-013
واتساپ: 09028360408
ایمیل: him.guilan@gmail.com
کانال اطلاع رسانی:guilanhim@
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خانه صنعت معدن و تجارت گیلان می باشد