اطلاعیه در خصوص آخرین مهلت ثبت نام انتخاب صادر کنندگان نمونه سال 1400

به گزارش روابط عمومی خانه صمت گیلان به نقل از سازمان توسعه و تجارت طبق اطلاعیه سازمان توسعه و تجارت آخرین مهلت ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه سال  1400 تا 30 مرداد ماه تمدید شد.

در متن اطلاعیه سازمان توسعه و تجارت ایران چنین آمده است:

بدین وسیله به اطلاع صادرکنندگان محترم متقاضی شرکت در رویداد انتخاب صادرکننده نمونه ملی سال 1400 می‌رساند، با توجه به تصمیمات جلسه مورخ 1400/5/18 کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه ، مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام شدگان از تاریخ 1400/5/19 تا تاریخ 1400/5/30 برای آخرین نوبت تمدید گردید.

از علاقمندان درخواست می‌گردد ضمن ثبت ‌نام در سامانه https://tpo.ir/exp1400 ، نسبت‌ به تهیه اسناد و مدارک مرتبط اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پس از پایان مهلت اعلامی، امکان ویرایش اطلاعات شرکتها و تغییر و جابجایی شرکتها در گروه های کالایی ثبت نام شده امکانپذیر نبوده و  شرکتهایی که در غیر از گروه کالایی صحیح (مصوب و اعلامی کارگروه) ثبت نام کرده باشند، از فرآیند بررسی حذف خواهند شد. لذا ضروری است کلیه متقاضیان نسبت به بازنگری و اعمال اصلاحات احتمالی در فرم های ثبت نام و گروههای کالایی مرتبط خود اقدام نموده و از صحت اطلاعات اظهار شده خود اطمینان حاصل نمایند.

ضمنا مرحله تحویل اسناد و مدارک به دبیرخانه صادرکنندگان نمونه ملی، بلافاصله پس از پایان مهلت، بر اساس زمانبندی تنظیمی دبیرخانه که به متقاضیان اطلاع رسانی می گردد، آغاز خواهد شد.

هر گونه اطلاع رسانی در خصوص این رویداد بزرگ ملی صرفا از طریق وب سایت رسمی سازمان توسعه تجارت ایران https://tpo.ir انجام می گردد.

پنج شنبه، 21 مرداد 1400 13:26
نظرات
نام:  نظر: 

قوانین ارسال

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده خواهد شد
ایمیل: 
متن زیر را در کادر کنار آن وارد کنید
* تماس با ما

آدرس:گیلان- رشت- بلوار امام خمینی- کوچه دانشگاه پیام نور- جنب ناحیه کارگاهی سپیدرود رشت- ساختمان کسب و کار

تلفکس :33721349-013
واتساپ: 09028360408
ایمیل: him.guilan@gmail.com
کانال اطلاع رسانی:guilanhim@
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خانه صنعت معدن و تجارت گیلان می باشد