فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت برای اخذ تسهیلات به سامانه بهین یاب مراجعه نمایند

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان، منوچهر صدفی؛ در کارگروه فرعی تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: در راستای کمک و حمایت از واحدهای تولید و صنایع اولویت دار؛ به طور کلی فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت می‌توانند برای اخذ تسهیلات به سامانه بهین یاب مراجعه نمایند.

معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه این تسهیلات هم در بخش سرمایه ثابت و هم در بخش سرمایه در گردش واحدهای صنعتی پرداخت می‌شود افزود: این تسهیلات در قالب طرح تام، نوسازی و بازسازی، کمک‌های فنی و اعتباری و ماده ۵۲ اعطا می‌گردد.

وی مهم ترین مزیت این تسهیلات را سرعت در پرداخت و کاهش فرایند اداری و بانکی دانست و تاکید کرد: این تسهیلات با هدف فعال‌سازی ظرفیت‌های خالی کارخانجات تعمیق نهضت ساخت داخل، فعال سازی واحدهای راکد، تکمیل طرح های نیمه تمام فعالسازی و احیای معادن مقیاس کوچک و طرح های فناورانه و توسعه صادرات غیرنفتی در نظر گرفته شده است.

 منوچهر صدفی این تسهیلات را مسیر آسان برای دسترسی به تامین نقدینگی واحدهای تولیدی گیلان برشمرد و گفت: متقاضیان تسهیلات به آسانی می توانند در سامانه به آدرس www.behinyab.ir بخش تامین مالی بنگاه ها مراجعه و ثبت نام نموده و بلافاصله به صورت مستقیم به بانک معرفی شوند.

سه شنبه، 21 ارديبهشت 1400 10:53
نظرات
نام:  نظر: 

قوانین ارسال

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده خواهد شد
ایمیل: 
متن زیر را در کادر کنار آن وارد کنید
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خانه صنعت معدن و تجارت گیلان می باشد