نامه رئیس خانه صمت گیلان به استاندار گیلان برای رفع عاجل قطعی های مکرر برق در بخش صنعت

در پی قطعی های مکرر جریان برق و بروز ساعت ها خاموشی و به تعطیلی کشانده شدن خط تولید کارخانجات استان گیلان ، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت گیلان طی نامه ای خطاب به استاندار گیلان خواستار رفع قطعی های مکرر جریان برق بخش صنعت استان شد.

 

در متن نامه فرحمند پورعلی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت گیلان به ارسلان زارع استاندار گیلان چنین آمده است:

 

 

جناب آقای دکتر زارع

استاندار محترم گیلان

با سلام

احتراماً همانگونه که مستحضرید؛ در پی قطعی سراسری برق و گاز به ویژه در مورخ 23/10/99 که موجب بروز صدمات جبران ناپذیری به پیکره صنعت کشور و استان گیلان گردید، متأسفانه بصورت مکرر و روزانه شاهد قطعی های پی در پی جریان برق در واحدهای صنعتی در سطح استان هستیم.

 در شرایط سخت و طاقت فرسای تحریم و جنگِ اقتصادی و تحمل مضاعف بحران های اقتصادی در پی شیوع ویروس کرونا، متأسفانه تحریم های ظالمانه داخلی علیه تولید ملی و خطر بیکاری انبوه جامعه همانند بمب ساعتی، دستاوردهای انقلاب را مورد تهدید قرار داده است. اکنون که در گردنه حساسی قرار داریم که هر لحظه امکان تعطیلی واحدهای صنعتی جامعه و شهروندان را تهدید می کند و خطر موج عظیم نارضایتی فعالان ارجمند و سرمایه گذاران بخش تولید و صنعت که به واقع همانا سربازان جان بر کف نظام اقتصادی کشور و استان هستند، همواره مورد تهدید می باشد؛ متأسفانه با سیل گزارشات و اعتراضات مدیران ارجمند واحدهای صنعتی مواجه گشته ایم. کمااینکه جریان برق فعالیت های غیرضرور برقرار است، نوک پیکان قطعی برق که دلایل آن نیز نامشخص است به سمت تولید و صنعت نشانه رفته، صنعتی که راه اندازی آن علاوه بر صرف میلیاردها سرمایه گذاری، موجب اشتغال جوانان شایسته این مرز و بوم و نیز زمینه خودکفایی ملی را فراهم کرده؛ مورد ظلم و بی مهری داخلی واقع شده است.

خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان به عنوان تشکل فراگیر تخصصی بخش تولید و صنعت در راستای استیفای حقوق تولیدکنندگان وفق ماده 25 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار، این موضوع را به طور مجدانه پیگیر است و از آن مقام محترم رفع قطعی های مکرر جریان برق بخش صنعت استان را تقاضا دارد.

 

فرحمند پورعلی

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت گیلان

 

 

 

چهار شنبه، 1 بهمن 1399 11:23
نظرات
نام:  نظر: 

قوانین ارسال

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده خواهد شد
ایمیل: 
متن زیر را در کادر کنار آن وارد کنید
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خانه صنعت معدن و تجارت گیلان می باشد