محمد فیض: مهرماه آخرین مهلت انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی سال 98

سرپرست اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت گیلان ضمن تبریک پیشاپیش روز ملی صادرات، با اشاره به فرصت باقی مانده، عنوان کرد: صادرکنندگان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می توانند با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران و سامانه نمونش به آدرس nemoonesh.tpo.ir اقدام به ثبت نام کنند.

وی اولویت را ثبت نام از طریق سایت دانست و گفت : داوطلبان پس از مطالعه شرایط، ضوابط و معیارهای انتخاب صادر کنندگان نمونه سال می توانند به شکل الکترونیکی در سامانه مذکور ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.

دبیرکارگروه پایش کارت بازرگانی در گیلان بر الزامی بودن اخذ کد رهگیری از سامانه نمونش توسط متقاضیان تاکید کرد: دریافت اسناد و مدارک مشارکت کنندگان حقیقی و حقوقی بدون ارائه کد رهگیری امکان پذیر نخواهد نبود.

محمد فیض افزود: متقاضیان می توانند مدارک و مستندات خود را تا 25 مهرماه به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی سال 98 مستقر در اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان ارائه دهند.

این مسئول تاکید کرد: به اسناد و مدارکی که بعد از زمان تعیین شده، یا به شکل ناقص و قبل از انجام فرایند ثبت نام الکترونیکی به دبیرخانه کارگروه تحویل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

سرپرست اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت گیلان با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام در این فراخوان به تشکیل کارگروه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی پس از 25 مهر اشاره و تشریح کرد: این کارگروه متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی دولتی، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، تعاون، تشکل ها و اتحادیه های صادراتی می باشد که براساس شاخص ها و معیارهای سازمان توسعه تجارت ایران، صادرکنندگان نمونه استانی را انتخاب می کنند.

سرپرست اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت گیلان تصریح کرد: واحدهای تولیدی صادراتی و صادرکنندگان در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهامی در این زمینه می توانند با شماره تلفن ۳۳۴۴۵۵۵۷ اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت تماس حاصل نمایند.

یک شنبه، 21 مهر 1398 12:47
نظرات
نام:  نظر: 

قوانین ارسال

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده خواهد شد
ایمیل: 
متن زیر را در کادر کنار آن وارد کنید
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خانه صنعت معدن و تجارت گیلان می باشد